Uprzejmie informujemy, że w godzinach 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku jesteśmy do Państwa dyspozycji w sprawach technicznych. Udzielamy wskazówek przy instalacji oraz pomagamy stawiać pierwsze kroki w programie metriCAD 2. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na wskazany numer telefonu, ewentualnie przez poniższy formularz.

Porady telefoniczne: 12 412 99 77

Infolinia: 0 801 011 468 (koszt połączenia jak za połączenie lokalne)

 

Napisz do Pomocy Technicznej:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

* wyrażenie zgody dla tych pozycji jest obowiązkowo konieczne, bez tej możliwości nie jesteśmy w stanie zapewnić Ci usługi a Ty nie możesz niestety z niej korzystać…